Yeni bir işe alım karşılama kutusu ve ilk katılım kiti nasıl oluşturulur?

Büyük yetenekleri seçmek, etkilemek ve şirketinize katmak için çok çalıştınız.

Şimdi, "burada olduğunuz için heyecanlıyız, ailemize hoş geldiniz" yazan harika bir karşılama kutusuyla hoş karşılanmalarını sağlamanın eğlenceli kısmı geliyor!

TROY BOX, yeni işe alınan personelin çok kısa sürede ekip üyelerine katılmasını sağlayacak olan, şirket kültürünüzün altını çizerek sektörünüze ve temanıza uygun işe alım kitleri oluşturmayı ve göndermeyi kolaylaştırır.

İşte tam da bunu yapmak için bizi arayabilirsiniz!

 

Neden yeni bir işe alım karşılama kutusu oluşturmalı?

Ekibinizin yeni üyelerine işe alım karşılama kiti vermek kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olur ve yeni rollerine başlamak için onları heyecanlandırır.

Uzaktan çalışarak yeni bir işe başlamak, ofiste işe başlamaktan farklı bir deneyimdir. İlk gün iş arkadaşlarıyla tanışmak, doğru iş akışlarını öğrenmek gerekirken, bulundukları ev ortamlarında kurumlarına özgü ürünlerle hazırlanmış çalışan karşılama seti kendilerini ekibin bir parçası olarak görmelerine yardımcı olacaktır.

Aynı şekilde ofis dışında çalışanlarınız için de ekiplerinden ayrı olmaları zorlayıcı olabilir. Onları unutmadığınızı göstermek ve kendinizi hatırlatmak için göndereceğiniz sürpriz TROY BOX kutuları motivasyonlarını artırmakla beraber kendilerine küçük bir tebessümle ofis ortamlarını hatırlatacaktır.

Bir çalışan için karşılama paketi oluştururken hatırlanması gereken en önemli şey, kullanmak isteyecekleri yüksek kaliteli, fonksiyonlu öğeleri seçmektir. Bu öğeler, onları daha üretken kılan ve evden çalışmalarında yardımcı olan ekipmanlardan oluşabilir. Aramıza hoş geldin hediyeleri ile kişisel mutlulukları veya takımlarına olan aidiyetleri de hedeflenebilir.

Bunların her biri ya da daha fazla fikir seçenekleri için bizi arayabilirsiniz!

 

Sonuç:

Yeni işe aldığınız kişiyi heyecanlandırın, hazırlıklı ve hoş karşılayın!

Yeni personel hediye setinize ne kadar kurumsal ve kişisel dokunuşlar ekleyebilirseniz, yeni çalışanların çok kısa sürede kendilerini ekip üyeleri gibi hissetmelerini sağlamayı başarmış olacaksınız.

Yeni çalışan karşılama kitiniz, işlerinin ilk gününde kendilerine yardımcı olacak, ilk günden itibaren kurumlarına bağlı hissetmelerini sağlayacak ve iş arkadaşlarının, yeni ekip üyelerini tanımaktan heyecan duyduklarını bildirecek hoş bir hediye seçimine sahip olmalıdır. Çalışanların işe alım setini sıcak bir ilk izlenime dönüştüren el yazısı mektuplar gibi kişisel dokunuşlar mutlaka olmalıdır.

Yeni personel tanışma kitinizin, kalıcı bir etki yaratmasını sağlamak için tecrübelerimizden ve ürünlerimizden yararlanabilirsiniz!

İlk izlenimler en önemlisidir - ister ilk buluşma ister işte ilk gün!

TROY BOX 'ın harika çalışan işe alım hediyeleri oluşturmanıza yardımcı olmasını istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.